У Києві підготовлена ​​інфраструктура для технічного убезпечення гостей міжнародного пісенного конкурсу Євробачення 2017 і киян.

У Києві підготовлена ​​інфраструктура для технічного убезпечення гостей міжнародного пісенного конкурсу Євробачення 2017 і киян.

Про це повідомив керівник штабу координації заходів безпеки конкурсу Богдан Лізогуб, передає «Інтерфакс-Україна».

Він сказав, що в цілому до підтримки безпеки під час проведення Євробачення будуть залучені близько 10 тисяч правоохоронців.

За його словами, буде посилено патрулюватися центральна частина міста і всі локації, пов'язані з конкурсом.

За кожною делегацією іноземних гостей будуть закріплені англомовні поліцейські, працюватимуть підрозділи охорони.

Також для іноземних гостей Євробачення розроблені рекомендації дій в тій чи іншій ситуації, в аеропорту «Бориспіль» і в центрі Києва будуть розміщені інформаційні кіоски і стенди.

Зокрема, за словами Лізогуба, наступного тижня відбудуться практичні тактико-спеціальні навчання.

Також він розповів, що планується обмеження руху транспорту під час проведення конкурсу, зокрема, це стосується центру столиці.

У свою чергу директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації Юрій Назаров повідомив про те, що нині в Києві встановлено близько 4 тисяч камер відеоспостереження на об'єктах соціально-культурного значення, в місцях масового скупчення людей, на п'яти мостах в столиці і безпосередньо на центральних вулицях Києва.

Також Назаров повідомив, що визначені 13 ключових локацій Євробачення (включаючи Броварський проспект, Михайлівську і Софійську площі, вул. Хрещатик, Поштову і Контрактову площі, Труханів острів).

За його словами, в основних локаціях будуть встановлені 250 оглядових камер і 50 роботизованих камер з можливістю оперативного відстеження.

«На Міжнародному виставковому центрі плануємо встановити 115 камер, які будуть розміщені всередині і зовні приміщення, буде створений моніторинговий центр для аналізу ситуацій», — розповів Назаров.

«Тобто, близько 7 тисяч камер відеонагляду спостерігатимуть за поточною ситуацією, буде працювати наш моніторинговий центр і буде повна координація взаємодії між комунальними службами та правоохоронцями», — підсумував він.

Раніше повідомлялось, що з трибун «Арени Львів» демонтували 7 тисяч крісел для Євробачення.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: