У будинку для літніх людей у селі Зазим’я Київської області від коронавірусної хвороби COVID-19 померли 3 пенсіонерів. Поліція порушила кримінальне провадження.

Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції в Київській області.

Так, у поліції підозрюють директорку закладу у «порушенні санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням, що спричинило загибель людей». Їй загрожує покарання до 8 років ув’язнення.

Слідчі встановили, що будинок для літніх людей у Зазим'ї працював нелегально, а його директорка проігнорувала карантинні заходи, запроваджені у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на 8 травня у світі зафіксували 3 млн 917 тисяч 619 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. Серед них 1 млн 344 тисячі 152 людини одужали та 270 720 померли. Наразі інфікованими залишаються 2 млн 302 тисячі 747 людей.

В Україні з початку епідемії вже підтвердили 14 195 випадків коронавірусу. З них 2 706 пацієнтів одужали, а 361 людина померла. За добу зафіксували 504 нових випадків хвороби.

Поділитись: