Під Краматорськом на Донеччині масштабна лісова пожежа
Фото:

Андрей Панков/Facebook

Неподалік Краматорська на Донеччині під вечір 27 вересня загорівся ліс. Вогонь гасять рятувальники, про загрозу населеному пункту поки не повідомляють.

Про пожежу повідомив міський голова Краматорська Андрій Панков.

Він зазначив, що загорівся ліс на Васильківській Пустоші. Зараз на місці працює 4 одиниці рятувальної техніки з Краматорська. Також залучили рятувальників з Дружківки, на підході ще одна машина з Костянтинівки.

Наразі вирішують, чи залучати до ліквідації пожежі місцеві резерви.

Панков уточнив, що причину загоряння поки не встановили, але «все більше свідчень того, що цьому могло послужити недбале поводження з вогнем».

Мер також не каже, чи є загроза поширення вогню на місто. У ДСНС про пожежу поки не повідомляли, ми намагаємося зв'язатися з рятувальниками.

Зазначимо, у Краматорську нині розташована Донецька облдержадміністрація. У місті живе понад 150 тисяч людей.

Лісові пожежі на Донбасі

6 липня поблизу села Осколонівка на території Боровського лісництва на близько 50 гектарах. Проте 7 липня через пориви вітру загорілися ліси у Новоайдарському районі Луганщини на площі приблизно 90 гектарів. 5 людей загинули унаслідок пожежі. Повністю пожежу загасили 13 липня.

2 вересня на Луганщині зафіксували 24 осередки загоряння сухої трави на площі 1200 га. Під час гасіння пожеж загинув один військовий, а ще двоє — отримали опіки різного ступеню важкості. Крім цього, під час гасіння пожежі вогонь відрізав від основного підрозділу двох військових. Вони почали обходити осередок вогню через «сіру зону», але підірвалися на мінному полі, обоє загинули. Зачепили пожежі і Донеччину.

Серед головних версій пожеж — «людський фактор», тобто підпал.

Поділитись: