У Софіївській Борщагівці Києво-Святошинського району 18 людей, зокрема 2 дитини, захворіли на гостру кишкову інфекцію через вживання шаурми.

У Софіївській Борщагівці Києво-Святошинського району 18 людей, зокрема 2 дитини, захворіли на гостру кишкову інфекцію через вживання шаурми.

Про це повідомляє Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

За даними відомства, всі постраждалі пов’язують отруєння з вживання шаурми в торговельному павільйоні Kabanos.

«З метою встановлення причин та умов виникнення захворювань фахівцями Києво-Святошинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області сумісно з ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» розпочато проведення санітарно-епідеміологічного розслідування», — йдеться у повідомленні.

Водночас у відомстві розповіли, що 1 серпня провести обстеження в повному обсязі не вдалося, бо двері торговельного павільйону були зачинені, а адміністратор відмовився надавати інформацію про суб'єкта господарювання. 

«За результатами проведеного обстеження на об'єкті виявлено ряд порушень вимог санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів», — зазначили у Держпродспоживслужбі.

Зокрема, йдеться про відсутність даних про реєстрацію потужностей, технологічний процес, терміни зберігання харчових продуктів та товарне сусідство, порушення температурного режиму, не дотримання санітарно-гігієнічного режиму, відсутність умов для приготування продуктів харчування, миття та обробки технологічного, холодильного обладнання, робочих поверхонь кухонного інвентарю, дотримання правил особистої гігієни, відсутність інформації щодо результатів проходження медичного огляду персоналом тощо.

Нагадаємо, у Києві від отруєння шаурмою постраждали 83 людини.

31 липня повідомлялося, що в Києві 16 людей госпіталізували після отруєння шаурмою. Згодом стало відомо, що кількість постраждалих перевищила 60.

1 серпня кількість постраждалих унаслідок отруєння шаурмою у Києві зросла до 71.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile