У Дніпровському районі Києва люди масово отруїлися шаурмою.

У Дніпровському районі Києва люди масово отруїлися шаурмою. 

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва, яка розслідує інцидент.

У чергову частину Дніпровського управління поліції вчора протягом дня надійшли повідомлення лікарів з різних інфекційних відділень медичних установ про госпіталізацію людей з гострими кишковими інфекціями. Наразі надійшло 16 повідомлень.

Встановлено, що напередодні постраждалі купували шаурму на Броварському проспекті, після вживання якої стали себе погано почувати. Їх доставили до лікувальних закладів, одна потерпіла відмовилася від госпіталізації.

«Наразі призначено низку експертиз, серед яких судово-медичні та харчових продуктів. Також проводиться перевірка закладу, у якому громадяни придбали фаст-фуд. Поліція вилучила обладнання і спілкується з власником і працівниками», — повідомив начальник управління Олександр Кузьмін.

Відомості про подію внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань за статтею «порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних захворювань та масових отруєнь».

У період з 15 по 19 липня з табору  «Орлятко» на Миколаївщині з ознаками гострої кишкової інфекції госпіталізували 94 людини. У більшості з них діагностували дизентерію Зонне. Станом на 25 липня усіх постраждалих виписали з лікарень.

Діти в таборі «Орлятко» отруїлися через співробітницю, яка була носієм дизентерії.

Епідрозслідування встановило, що перший випадок захворювання зафіксували 15 липня у працівника харчоблоку, наступні випадки захворювання почали реєструвати 16 та 17 липня серед дітей усіх загонів табору.

Під час обстеження харчоблоку фахівці виявили низку порушень санітарних норм. Зокрема, працівник медпункту допустив до роботи у харчоблоці співробітницю з ознаками захворювання на дисфункцію кишківника. Також у закладі прийняли на роботу працівників кухні без проходження медогляду.

За ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області табір вирішили закрити з 18 липня.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile