У ніч на 11 травня в підмосковному Красногорську у Росії спалахнула пожежа в хоспісі для літніх людей «Второй дом». Внаслідок цього дев'ять людей загинули, ще дев'ять — постраждали, шестеро з яких перебувають в реанімації.

Про це повідомляє «Интерфакс» з посиланням на пресслужбу міського округу.

Натомість анонімні джерела «Интерфакс» і ТАСС повідомили, що загиблих більше — десять людей, за їхніми даними, отруїлися продуктами горіння. Згідно з даними «Коммерсанта», госпіталізували приблизно 20 людей.

Після того, як в оперативні служби надійшов перший сигнал про спалах, до хоспісу відправили екіпажі рятувальників і «швидкі». Боротьба з вогнем не зайняла багато часу та й площа пожежі виявилася невелика — приблизно 15-20 кв. м. Проте евакуювати на вулицю частину мешканців хоспісу, які самостійно не могли пересуватися, не змогли ні персонал, ні співробітники аварійних служб.

У момент пожежі в будинку перебували 37 людей, у тому числі вісім співробітників. Вогнище спалаху було на другому поверсі в душовій.

Правоохоронці, які проводять перевірку в Красногорську, поки не висунули версій про причини пожежі. За деякими даними, могло виникнути коротке замикання, міг загорітися несправний водонагрівач або необережне поводження з вогнем.

В адміністрації Красногорська повідомили, що за документами будівля, де виникла пожежа, проходить як приватний будинок, а не хоспіс. У самому хоспісі кажуть, що «з документами все в порядку було».

Поділитись: