У Києві під офісом телеканалу «Інтер» кілька десятків представників «Національного корпусу» вимагали вилучити із запису концерту до 9 травня «пропагандистські заяви ведучих». Попри це, телеканал повністю транслював концерт. Учасники протесту заявили, що 10 травня проведуть акцію під будинком власника телеканалу Сергія Льовочкіна.

Представники «Національного корпусу» 10 травня планують провести акцію під будинком власника телеканалу «Інтер», члена фракції «Опозиційний блок» Сергія Льовочкіна. Таким чином вони висловили протест проти ефіру телеканалу від 9 травня, який попри вимоги протестувальників редакція не вилучила з показу.

«Завтра ми закликаємо до загальної мобілізації. І це буде удар по замовнику Сергію Льовочкіну. Він є замовником цього цирку», — заявив працівник Центрального штабу Цивільного Корпусу АЗОВ Олександр Алфьоров.

Раніше, увечері 9 травня під офісом телеканалу «Інтер» кілька десятків людей вимагали прибрати з ефіру концерт та позбавити телеканал ліценції за антиукраїнську редакційну політику. Організували акцію представники «Національного корпусу». 


На будівлю офісу телеканалу наліпили патріотичні написи Фото: Богдан Кутєпов/ Громадське

«Ми прийшли висловити протести і переконати редраду каналу про зміну меседжів, які вони сьогодні озвучили, не перешкоджаючи журналістській діяльності», — заявив на акції Алфьоров.


Правоохоронці чергують під офісом телеканалу Інтер 9 травня 2018 року Фото: Богдан Кутєпов/ Громадське

«Інтер», який довгий час і без того проводив дуже дивну з точки зору ставлення до країни політику, перетнув межу. Тому ми прийшли на попереджувальну акцію з вимогою вилучити з ефіру той концерт», — прокоментував речник «Національного корпусу» Роман Чернишов і додав, що у разі відмови телеканалу вилучити концерт до 9 травня, дії учасників акції «будуть рішучі та щоденні».

«Ми залишаємо за собою право на будь-які дії», — заявив Чернишов.

Акція пройшла мирно. За даними поліції, участь в акції під «Інтером» взяли близько 100 людей, натомість правоохоронців стягнули у кількості 150. Водночас, у інший офіс «Інтеру» невідомі кинули «коктейль Молотова»

Раніше представники Національного корпусу та Національних дружин прийшли до будівлі телеканалу «Інтер» та вимагали позбавити канал ліцензії через «системну антиукраїнську редакційну політику».

Оприлюднені уривки концерту телеканалу «Інтер» до Дня перемоги 9 травня спричинили критику користувачів інтернету через слова ведучих про перейменування вулиць в Україні «іменами фашистських злочинців».

У Нацраді з питань телебачення і радіомовлення відреагували на запланований телеканалом концерт. У відомстві закликали мовників «виважено та відповідально ставитися до програмного наповнення».

Поділитись: