У Києві на вулиці Щусєва в будівлю, де розташовується адміністрація телеканалу «Інтер», кинули «коктейль Молотова».

У Києві на вулиці Щусєва в будівлю, де розташовується новинний продакшн телеканалу «Інтер», кинули «коктейль Молотова».

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

На акцію проти концерту телеканалу «Інтер» до 9 травня зібралися представники всеукраїнської громадсько-політичної організації «Вільні люди».


Фото: Ілля Миргородченко/Вести

Як повідомляє видання «Вести», на акцію прийшли близько 30 людей. Вони розмалювали балончиками фасади будівлі. На місце прибуло близько трьох автобусів правоохоронців. Близько 22:00 учасники акції розійшлися. 

Зазначимо, що на Дмитрівській, 30, де також розташована будівля офісу «Інтер» учасники «Національного корпусу» вийшли на протест проти діяльності телеканалу та ефіру до 9 травня. 

Після того, як телеканал не вилучив з ефіру кадри, які викликали протести, учасники акції заявили, що проведуть подібні протести біля будівлі власника телеканалу Сергія Льовочкіна.

«Завтра ми закликаємо до загальної мобілізації. І це буде удар по замовнику Сергію Льовочкіну. Він є замовником цього цирку», — заявив працівник Центрального штабу Цивільного Корпусу АЗОВ Олександр Алфьоров.

За даними поліції, участь в акції під «Інтером» взяли близько 100 людей, натомість правоохоронців стягнули у кількості 150.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Під офісом «Інтера» влаштували акцію через концерт до 9 травня

Раніше представники «Національного корпусу» та «Національних дружин» прийшли до будівлі телеканалу «Інтер» та вимагали позбавити канал ліцензії через «системну антиукраїнську редакційну політику».

Нагадаємо, що оприлюднені уривки концерту телеканалу «Інтер» до Дня перемоги 9 травня спричинили критику користувачів інтернету через слова ведучих про перейменування вулиць в Україні «іменами фашистських злочинців».

У Нацраді з питань телебачення і радіомовлення відреагували на запланований телеканалом концерт.

 

Поділитись: