Під будівлю Уповноваженої з прав людини Людмили Денісової прийшли люди з вимогою покарати вбивць Артема Мирошниченка, 12 грудня 2020 рік
Фото:

hromadske

Під будівлю Уповноваженої з прав людини Людмили Денісової вранці 12 грудня прийшли близько 15 людей з вимогою покарати вбивць українського активіста організації «Бахмут український» Артема Мирошниченка. Він помер 6 грудня після побиття.

Як повідомляє hromadske, люди зібралися під будівлею з плакатами «Вимагаю покарати вбивць» та «Артем Мирошниченко загинув за українську мову».

До активістів вийшов представник секретаріату омбудсменки Ігор Мазур, який пообіцяв взяти це питання «під особистий контроль».

Нагадаємо, 29 листопада ввечері у Бахмуті напали на активіста і волонтера Артема Мирошниченка. Поліція встановила, що нападників було двоє. Одному 16 років, раніше несудимий, а другому — 17, судимий за пограбування у 2018 році.

За даними поліції, 16-річний «безпричинно» напав на Артема, побив і кинув головою об плиту. Інший просто спостерігав. Обоє нападників були п’яні.

Активіст помер 6 грудня, за кілька днів його поховали у Бахмуті.

За словами керівниці Центру інформації з прав людини Тетянчи Печончик, брат Артема Сергій Мирошниченко не вірить, що це був випадковий напад, і вважає, що на його брата напали через проукраїнську позицію.

Згодом Донецький апеляційний суд Бахмута взяв під варту Миколу Барабаша, якого підозрюють у вбивстві волонтера Артема Мирошниченка. Він чекатиме на суд у Бахмутській установі виконання покарань №6.

До цього підозрюваний перебував під домашнім арештом. Це рішення ухвалив Бахмутський міськрайонний суд, коли волонтер Артем Мирошниченко був у комі. 

Поділитись: