Під офісом кандидата в президенти Володимира Зеленського в Печерському районі Києва побилися учасники двох акцій, на яких зібралися прихильники та противники шоумена.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського з місця подій.

Бійка почалася після того, як учасники акції на підтримку Зеленського видерли плакат у опонентів. Правоохоронці відреагували на конфлікт та вивели учасників бійки з натовпу.

Як повідомили Громадському у прес-службі поліції Києва, двох «найбільш активних» осіб доправили до відділку поліції. Правоохоронці зазначили, що дізналися про масовий захід із соцмереж, тому прибули для забезпечення правопорядку.\

Нагадаємо, під офісом Зеленського влаштували декілька акцій. Учасники першої прийшли до шоумена «як до майбутнього президента», аби розповісти про корупцію. Другу акцію скликав блогер Мирослав Олешко, який вимагає від Зеленського розповісти про свої наміри.

У КМДА заявили, що заявку на проведення акції біля офісу Зеленського подали Всеукраїнська профспілка працівників сфер комп’ютерних та інформаційних технологій та ГО «Український комітет по боротьбі з корупцією».

Поділитись: