Учасниці акції з плакатом «Вимагаємо дебатів!» біля головного офісу кандидата в президенти України Володимира Зеленського в Києві, 9 квітня 2019 року
Фото:

Гонтар Володимир/УНІАН

Під офісом кандидата у президенти Володимира Зеленського влаштували дві акції. Учасники першої прийшли до шоумена «як до майбутнього президента», аби розповісти про корупцію. Другу акцію скликав блогер Мирослав Олешко, який вимагає від Зеленського розповісти про свої наміри.

Як повідомляє кореспондентка Громадського, загалом під офісом Зеленського в Печерському районі забралися близько 400-500 людей.

Учасники першої акції, переважно пенсіонери, заявили, що прийшли до шоумена «як до майбутнього президента», аби розповісти про корупцію. Перед людьми виступив Андрій Шевченко, який назвався як голова запорізької обласної організації «Спілки офіцерів», член ГО «Український комітет по боротьби з корупцією» та депутат місцевої ради.

Він заявив, що правоохоронні органи не розслідують корупцію, після чого перелічив гучні корупційні й не тільки справи — від Гладковських і Кононенка до вирубки лісів на Західній Україні.

Іншу акцію влаштував блогер Мирослав Олешко, її учасники вимагають від Зеленського розповісти про свої наміри.

«Як він буде ховатися, якщо виграє вибори? За «Беркутом» як Янукович?», — сказав блогер.

Олешко також заявив, що перший мітинг «проплачений» командою Зеленського, аби завадити їхній акції.

Поруч з двома акціями також зібралася група молодиків, схожих на так званих тітушок. На запитання кореспондентки Громадського відповів тільки один з них. Він сказав, що прийшов «за свободу» за закликом Олешка.

Загалом учасники обох акцій постійно сваряться, проте тітушки з пенсіонерами не перетинаються. 

Пізніше між ними сталася одна бійка, після чого поліція відвезла до відділку поліції двох «найбільш активних» учасників.

Близько 17:20 з офісу вийшов керівник штабу Зеленського Іван Баканов разом з командою. Він перепросив в учасників акції за те, що їм довелося довго стояти.

Учасники акції блогерів виступили з вимогою від Зеленського повторно здати аналізи. Проте Баканов заявив, що все було зроблено правильно, тому Зеленський не піде ще раз здавати аналізи.

У КМДА заявили, що заявку на проведення акції біля офісу Зеленського подали Всеукраїнська профспілка працівників сфер комп’ютерних та інформаційних технологій та ГО «Український комітет по боротьбі з корупцією».

Поділитись: