УКРАЇНА

Під Радою грюкають тюремними кружками з вимогою голосування за арешт Онищенка

УКРАЇНА/Під Радою грюкають тюремними кружками з вимогою голосування за арешт Онищенка
Зберегти
Вигляд
lead

Під Верховної Радою України збираються люди для проведення пікету з вимогою арешту депутата Олександра Онищенка.

Про це повідомляє кореспондент Громадського із-під стін парламенту.

Люди грюкатимуть тюремними кружками, допоки парламент не проголосує за арешт Онищенка.

Активісти розвісили великий банер «Онищенка #підарешт», щоб нагадати за що саме мають проголосувати депутати.

«Ми принесли іменні кружки для кожного депутата. Ми будемо грюкати ними під час голосування депутатів. Рада має проголосувати тричі: за притягнення до відповідальності, за затримання і за арешт. Тим з депутатів, хто не проголосує ми подаруємо їхні кружки. Якщо відмовляться то віднесемо до Лук’янівського СІЗО», – сказала член правління Центру протидії корупції Олександра Устінова.

Разом з тим, керівник Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що народний депутат Олександр Онищенко зараз знаходиться не в Україні.

«За останньою інформацією, він не в Україні і не в Відні, як говорили. Я не можу сказати багато, але я скажу – до Відня через Мінськ не літають», – сказав Холодницький в кулуарах Верховної Ради у вівторок, відповідаючи на питання, чи знає він про місцезнаходження Онищенко.

Напередодні в ефірі Громадського Устінова сказала, що зняття недоторканності з Онищенка без дозволу на затримання і арешт не має значення.

Раніше повідомлялося, що НАБУ та Антикорупційна прокуратура проводять розслідування щодо зловживань в «Укргазвидобуванні» у 4 областях.

3 червня депозит «Укргазвидобування» на 373 млн гривень заарештував суд. 11 травня офіс «Укргазвидобування» заблокували працівники СБУ та «Альфи».

16 червня НАБУ арештувало приватний літак фігуранта цієї справи, депутата Олександра Онищенка. Однак, за словами голови Антикорупційного бюро Артема Ситника, детективи «нічого не можуть зробити до розгляду подання Верховною Радою». Мова йде про зняття депутатської недоторканості з Онищенка.

2 липня детективи Національного антикорупційного бюро затримали дванадцяту фігурантку «справи Онищенка».

4 липня під Радою вимагали арештувати депутата Онищенка.

Пов`язані новини