УКРАЇНА

Під судом по Крисіну зібралися близько 40 людей

5 березня, 2018 14:38
УКРАЇНА/Під судом по Крисіну зібралися близько 40 людей
Зберегти
Вигляд
lead
Під Дарницьким судом у Києві, де розглядають справу Юрія Крисіна, зібралися близько 40 людей.

Під Дарницьким судом у Києві, де розглядають справу Юрія Крисіна, зібралися близько 40 людей. 

Йдеться про викрадення 21 січня 2014 Владислав (потерпілий, який не називає прізвища), 18 лютого 2014 щодо вбивства В'ячеслава Веремія та загальна координація «тітушок» 18 лютого 2014 року у рамках кримінального првадженя за статтями: «незаконне позбавлення волі або викрадення людини; захоплення заручників; хуліганство, вчинене групою осіб; незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій».

Як повідомляє кореспондентка Громадського, Крисін стверджує, що не знає людей під судом, проте пізніше сам підійшов до них та спілкувався.

Під судом Юрій Крисін відповів на запитання стосовно погроз з його боку учасникам акції під його будинком.

Він стверджує, що нікому не погрожував, а «лише викликав людей через те, що під його будинком зібралися люди».

Раніше учасники руху «Автомайдан», С14 та громадські активісти, які 4 березня влаштували акцію під будинком Юрія Крисіна, заявили про погрози з його боку.

4 березня під будинком Крисіна влаштували акцію з закликом «не ховатися від правосуддя».

Нагадаємо, Крисін не з'явився на розгляд апеляції у справі про вбивство Веремія, суд перенесли на 19 березня.

Раніше виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун закликала керівництво Інституту серця у Києві пояснити, за якою причиною там на лікуваняі перебуває Юрій Крисін, який звинувачується в організації нападу на журналіста Веремія.

Нагадаємо, 26 лютого до дитячого відділення Інституту серця у Києві, де, як з'ясувалось, перебуває учасник озброєного нападу на журналіста В’ячеслава Веремія — Юрій Крисін, принесли квіти та мандарини. Учасики візиту до лікарні намагалися з'ясувати, чому Крисін перебуває у дитячому відділенні та не з'явився на суд.

Там Крисіна учасники облили зеленкою.

Проте Крисін заявив журналістам, що «не ховається від судів, та буде присутнім на засіданні 1 березня», а також «як спортсмен хоче перевірити своє серце».

Крисін є фігурантом справи про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія, яке сталось у період Євромайдану, в ніч на 19 лютого 2014 року поруч із Софійською площею в Києві.

Нагадаємо, що у 2014 році до Крисіна приставили державну охорону через нібито загрозу його життю, а запобіжний захід змінили на домашній арешт.

Водночас Крисін визнає свою провину в побитті Веремія. Відео, як  журналіста б’ють битою, доступне в інтернеті.

Водночас, за цей час він став фігурантом інших справ, зокрема, справи про напад на автозаправну станцію «Народна АЗС» у Києві в районі аеропорту «Жуляни» 5 травня 2016 року.

7 лютого Печерський суд не продовжив цілодобовий домашній арешт Юрієві Крисіну, відхиливши клопотання ГПУ.

У квітні Крисіну дозволили зняти електронний браслет.

Як відомо, 18 січня у Києві громадяни з різних міст України, які працюють у різних сферах, об’єдналися в ініціативну групу  «Небайдужі» з метою підтримки антикорупційної реформи в Україні та реформування правоохоронних органів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Шкаф»: 7 фактів про фігуранта справи «тітушок» Юрія Крисіна.

Більше про:
# Юрій Крисін
Пов`язані новини