Учасник озброєного нападу під час Євромайдану на журналіста В’ячеслава Веремія, Юрій Крисін перебуває у дитячому відділенні Інституту серця у Києві.

Учасник озброєного нападу під час Євромайдану на журналіста В’ячеслава Веремія, Юрій Крисін перебуває у дитячому відділенні Інституту серця у Києві.

Крисін перебуває на 5 поверсі лікарні.

Як повідомив учасник бойових дій та волонтер Роман Синіцин, присутній на місці, Крисін перебуває на обстеженні у лікарні, проте чому у дитячому відділенні, невідомо.

Зазначається також, що 23 лютого Крисін не з'явився на суд у іншій справі саме через «обстеження».

Палата, де Юрій Крисін перебуває на час обстеження. Представники громадських організацій принесли Крисіну символічні фрукти, квіти та зеленку Фото: Богдан Кутєпов/Громадське

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Шкаф»: 7 фактів про фігуранта справи «тітушок» Юрія Крисіна.

Крисін заявив журналістам, що «не ховається від судів, та буде присутнім на засіданні 1 березня», а також «як спортсмен хоче перевірити своє серце».

Пізніше Крисін заявив, що відповідати на питання журналістів не буде.

Щуряча отрута, перев'язана поминальною стрічкою в якості «подарунка» для Юрія Крисіна Фото: Богдан Кутєпов/Громадське

Раніше повідомлялося, що Апеляційний суд Києва досі не отримав апеляцію на вирок суду про позбавлення волі строком на 4 роки умовно для керівника тітушок Юрія Крисина за причетність до вбивства журналіста газети «Вести» В'ячеслава Веремія.

Наприкінці грудня 2017-го повідомлялося, що Генеральна прокуратура України внесла апеляційну скаргу на вирок суду щодо  Юрія Крисіна —учасника збройного нападу під час Євромайдану на журналіста В’ячеслава Веремія, унаслідок якого він помер. 

В ГПУ заявили, що це покарання «не відповідає загальним засадам призначення покарання, принципам законності, справедливості, обґрунтованості та індивідуалізації покарання та не є достатнім та необхідним для виправлення особи та попередження нових злочинів».

Тому ГПУ внесла скаргу щодо рішення Шевченківського суду з підстав «невідповідності висновків суду першої інстанції фактичним обставинам кримінального провадження та невідповідності призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого внаслідок м’якості».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суддя Лінник вважає справедливим свій вирок відпустити Крисіна

Крисін є фігурантом справи про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія, яке сталось у період Євромайдану, в ніч на 19 лютого 2014 року поруч із Софійською площею в Києві.

Нагадаємо, що у 2014 році до арештованого у справі Веремія Крисіна приставили державну охорону через нібито загрозу його життю, а запобіжний захід змінили на домашній арешт.

Водночас Крисін визнає свою провину в побитті Веремія. Відео, як  журналіста б’ють битою, доступне в інтернеті.

Менше з тим, за цей час він став фігурантом інших справ, зокрема, справи про напад на автозаправну станцію «Народна АЗС» у Києві в районі аеропорту «Жуляни» 5 травня 2016 року.

7 лютого Печерський суд не продовжив цілодобовий домашній арешт Юрієві Крисіну, відхиливши клопотання ГПУ.

У квітні Крисіну дозволили зняти електронний браслет.

Детальніше про Крисіна, якого в МВС уважають одним з «бригадирів» «тітушок» під час Євромайдану, читайте в публікації:

«Шкаф»: Як фігурант справи «тітушок» уникнув СІЗО.

Поділитись: