У білоруському райцентрі Столбці учень 10-го класу напав з ножем на вчительку та інших школярів. Від отриманих поранень учитель і один учень померли. Ще кількох дітей госпіталізували.

Підозрюваний втік з місця злочину, проте незабаром був затриманий співробітниками міліції.

«Слідство встановило, що 15-річний підліток прийшов до школи, залишив в кабінеті рюкзак і вийшов. Потім повернувся і вдарив ножем 50-річну вчительку історії і суспільствознавства, а потім — двох своїх однокласників, які за неї заступилися. Жінка померла на місці події, підлітки у віці 15 і 16 років госпіталізовані, їхньому життю нічого не загрожує. Потім підліток вийшов з класу і зайшов в інший кабінет, де заподіяв ножове поранення 17-річному учневі 11-го класу, який помер на місці події. Після цого підозрюваний вибіг з будівлі навчального закладу і спробував сховатися», — повідомили в Слідчому комітеті.

При затриманні підлитка правоохоронці виявили ніж. У будинку зловмисника провели обшуки та вилучили комп’ютер. Нині триває слідство та допити свідків, у тому числі, батьків школяра.

Головне управління Слідчого комітету порушило кримінальну справу за ч. 2 ст. 139 Кримінального кодексу Республіки Білорусь.\

Нещодавно в російському селі учень приніс до школи зброю та почав стріляти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Зброя замість підручників»: найгучніші випадки стрілянини в навчальних закладах світу

Поділитись: