Апеляційний суд Києва відхилив апеляційну скаргу захисту підозрюваного у викраденні активістів Євромайдану Олександра Волкова.

Апеляційний суд Києва відхилив апеляційну скаргу захисту підозрюваного у викраденні активістів Євромайдану Олександра Волкова.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Таким чином, Волков залишиться під вартою до 26 вересня.

Прокурор Олексій Донський клопотав про відмову у відкритті апеляційного провадження. За його словами, адвокат підозрюваного Світлана Ємець порушила строки апеляційного оскарження.

Зі свого боку Ємець пояснила, що документи про апеляцію були помилково відправлені до Печерського суду. Колегія суддів Апеляційного суду вирішила відхилити клопотання прокурора і розглянути апеляцію.

Ємець мотивувала апеляцію тим, що підозрюваний Волков тяжко хворий і не може перебувати у закладах позбавлення волі. Також, за її словами, Волков піклується про свою матір похилого віку. У зв'язку з цим, адвокат просила змінити запобіжний захід на домашній арешт.

Однак, за словами прокурора Олексія Донського, при затриманні Волкова у його шафі було знайдено 1 мільйон 800 тисяч гривень. Підозрюваний пояснив, що це гроші матері. На думку обвинувачення це свідчить про те, що матері Волкова додатковий догляд не потрібен.

Крім того, прокурор розповів, що Волков намагався зірвати один із допитів. Підозрюваний почав вдавати, що він дуже погано почувається. Правоохоронці викликали реанімаційну бригаду. Медики зробили висновок, що Волков у стані стресу, але цілком здоровий.

Виходячи з обставин, викладених сторонами, суд відмовив у зміні запобіжного заходу. Таким чином, Волков залишиться під арештом до 26 вересня.

Раніше повідомлялося, що декілька десятків активістів прийшли підтримати акцію з вимогою розслідувати справу і покарати винних у викраденні активістів Євромайдану Ігоря Луценка та Юрія Вербицького.

Підозрюваний Олександр Волков на суді Фото: Богдан Хворостяний/Громадське

Народний депутат Ігор Луценко прийшов на засідання із покришкою Фото: Богдан Хворостяний/Громадське

Як відомо, 27 липня Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання прокурорів про тримання під вартою Олександра Волкова. 29 липня його взяли під варту.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: