Війна

Підозрюваний у вбивстві учасника бойових дій Олешка був бійцем «Торнадо» —  МВС

1 серпня, 2018 20:25
Війна/Підозрюваний у вбивстві учасника бойових дій Олешка був бійцем «Торнадо» —  МВС
Зберегти
Вигляд
Підозрюваний у вбивстві бердянського активіста, учасника бойових дій на Донбасі Віталія Олешка Артем Матюшин був бійцем розформованої роти Міністерства внутрішніх справ «Торнадо».

Підозрюваний у вбивстві бердянського активіста, учасника бойових дій на Донбасі Віталія Олешка Артем Матюшин був бійцем розформованої роти Міністерства внутрішніх справ «Торнадо».

Про це в коментарі Громадському повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

«Так, він був бійцем «Торнадо». Іншу інформацію повинна оприлюднювати поліція, якщо це буде корисно слідству», — сказав Геращенко.

Водночас, він не надав інформації, хто інші четверо затриманих.

Раніше про те, що один з підозрюваних був у спецроті «Торнадо»стверджував екс-заступник командира розформованої роти Микола Цукур, затриманий.

31 липня в Бердянську Запорізької області застрелили місцевого активіста Віталія Олешка. Він був добровольцем батальйону «Донбас», брав участь у боях за Іловайськ, а відтак потрапив у полон до самоназваної «ДНР».

Для затримання вбивці на території Запорізької і Донецької областей ввели в дію план перехоплення «Сирена».

Координатор ініціативи «Стоп терор» Семен Кабакаєв повідомив про затримання під Мелітополем Запорізької області підозрюваного у вбивстві Олешка. Інформацію про затримання Громадському підтвердили в Національній поліції. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Убивство «Сармата»: що відомо про учасника війни на Донбасі та активіста Віталія Олешка

У місті Василівка та в Бердянську Запорізької області поліція затримала п’ятьох підозрюваних у вбивстві бердянського активіста, учасника бойових дій на Донбасі Віталія Олешка.

Пов`язані новини