Колишнього снайпера «Омега» Дмитра Хміля, підозрюваного у вбивстві учасника Майдану Олександра Храпаченка, відпустили під нічний домашній арешт.

Про це повідомив прокурор Ігор Земсков у коментарі Insider.

«Суддя Смик розглядала клопотання про продовження запобіжного заходу і змінила режим — з цілодобового на нічний домашній арешт. Клопотання подавала прокуратура про продовження запобіжного. Браслет протягом 5 днів ще не забезпечило управління поліції. Мотивує тим, що в них немає в наявності браслетів», — розповів він.

Запобіжний захід буде дійсний до 9 серпня. Під час судового засідання Хміль зазначив, що йому необхідно працювати, оскільки в нього жінка без роботи, а на утриманні малолітня дитина.

У листопаді 2018 адвокат родин Героїв Небесної Сотні Маркіян Галабала розповів Громадському, що підозрюваний у вбивстві Храпаченка снайпер стріляв з будівлі клубу Кабінету міністрів.

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

Олександр Храпаченко — активіст Євромайдану, театральний режисер-початківець. Був убитий пострілом снайпера на вулиці Інститутській у Києві під час подій 20 лютого 2014 року. Герой Небесної Сотні, Герой України.

Поділитись: