Підозрюваного в організації стеження та вбивства учасника бойових дій Віталія Олешка («Сармата»), Віктора Власюка, затримали вночі 7 лютого у Львові. Це сьомий затриманий у справі.

Уточнення: спершу ми зазначили, що Віктор Власюк є восьмим затриманим у справі про вбивство Віталія Олешка («Сармата»). Ця інформація не відповідає дійсності. Власюк є сьомим затриманим у справі.

Про це повідомив заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін.

Аброськін зазначив, що затриманий впродовж 5 місяців ховався у різних областях, постійно змінюючи місце проживання.

«Цього псевдополіцейського Європола, колишнього бійця «Торнадо», мешканця Дніпра, якого ми підозрюємо в організації саме стеження та вбивства Віталія Олешка, ми затримали сьогодні вночі в ході проведення оперативно-розшукових заходів у Львові», — написав Аброськін.

Джерела Громадського в Нацполіції підтвердили, що затримали саме Віктора Власюка. У грудні 2018 його прізвище як нового фігуранта справи назвав начальник кримінальної поліції України В’ячеслав Аброськін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий фігурант справи вбивства «Сармата» Віктор Власюк: що про нього відомо?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ким був та за що боровся Віталій Олешко «Сармат»

31 липня в Бердянську Запорізької області застрелили місцевого активіста Віталія Олешка. Він був добровольцем батальйону «Донбас», брав участь у боях за Іловайськ, а відтак потрапив у полон до самопроголошеної«ДНР».

Поділитись: