Кабінет міністрів очікує піку захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 на початок травня 2020 року.

Про це президенту Володимиру Зеленському повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на нараді щодо подолання епідемії коронавірусу, передає Офіс президента.

Після проходження піку почнуть упроваджувати антикризові заходи з підтримки економіки.

Під час наради також детально обговорили виплати лікарям та медичному персоналу, який зараз залучений у боротьбі з поширенням хвороби. Додаткові виплати відбудуться наприкінці квітня, коли медики отримають основні зарплати.

Напередодні заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак заявила, що спалах кількості випадків інфікування на коронавірусну хворобу COVID-19 в Україні може виникнути через п’ять-десять днів після Великодніх свят.

В Україні станом на 20 квітня підтвердили 5 710 випадків COVID-19. Помер 151 пацієнт, водночас 359 людей — одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: