Світ

Пілоти, яких звинувачували в пияцтві і бійці у 2016 році, повернуться на роботу

27 квітня, 2018 15:24
Світ/Пілоти, яких звинувачували в пияцтві і бійці у 2016 році, повернуться на роботу
Зберегти
Вигляд
Двох пілотів канадської авіакомпанії Air Transat, яких заарештували в липні 2016 року в аеропорту Глазго через підозру у вживанні алкоголю перед вильотом та бійку в готелі Hilton, звільнили з-під варти після того, як речові докази у їхній справі виявилися знищеними.

Двох пілотів канадської авіакомпанії Air Transat, яких заарештували в липні 2016 року за підозрою у вживанні алкоголю перед вильотом та бійки в готелі Hilton, звільнили з-під варти після того, як речові докази у їхній справі виявилися знищеними.

Про це повідомляє ВВС.

Повідомляється, що пілоти Жан-Франсуа Перро та Імран Зафар Саєд були затримані за кілька хвилин перед вильотом в трансатлантичний рейс із Шотландії до Канади.  На борту літака, яким вони мали керувати, перебували 250 пасажирів і дев'ять членів екіпажу. Виліт борту затримали до наступного ранку. Авіакомпанія виплатила компенсацію пасажирам за скасування рейсу.

За даним джерела у крові командира повітряного судна Перро було 32 мг алкоголю на 100 мл, а другого пілота Саєда — 49 мг. При цьому допустима норм алкоголю в крові для всіх членів екіпажу не повина перевищувати 20 мг на 100 мл крові.

Під час судового засідання обвинувачення не змогло надати зразки крові пілотів, так як вони були знищенні охоронцем в'язниці Полом Скуларом, який вирішив, що ці зразки неможливо використати як речовий доказ. Таким чином пілотів відпустили через відсутність доказової бази проти них.

Air Transat вже заявила, що вони зможуть повернутися до роботи, за умови, що вони пройдуть курс перепідготовки.

Нагадаємо, 23 березня у Штутгарті скасували рейсу TP523 до Лісабону через п'яного пілота. Сотня пасажирів змогла вилетіти лише через три дні. 

Пов`язані новини