Після створення і презентації соціальної гри під назвою «Переселенська блуканина», люди стали говорити про ситуацію із переселенцями в Україні, про їхні права, дискримінацію тощо

Після створення і презентації соціальної гри під назвою «Переселенська блуканина», люди стали говорити про ситуацію із переселенцями в Україні, про їхні права, дискримінацію тощо.

Про це в ефірі Громадське.Схід повідомила координаторка цього проекту Ольга Іванова.

«Ми здивовані такою реакцією (критику гри — ред.), тому що перед тим як презентувати її, ми проводили десятки тестових ігор, як з переселенцями так і не з переселенцями, на яких власне  розрахована ця гра. І в принципі ми робили певні виправлення, але загалом враження були достатньо позитивні і люди погоджувались з тим, що цей проект потрібний не як жарт, а як інструмент привернення уваги переселенців в Україні», — сказала вона.

За її словами, творці гри при її розробці обирали найбільш типові ситуації, з якими стикаються внутрішньо-переміщені особи в Україні.

Міністерство соціальної політики України повідомило, що не має стосунку до створення гри про переселенців «Переселенська блуканина».

19 вересня у Києві презентували першу гру про переселенців. Гра демонструє проблеми, з якими доводиться стикатися переміщеним особам в Україні.

Дивіться також повний випуск «Громадське.Схід»: про «небезпечних» ветеранів, вирок Нелі Штепі та вибухи на складах боєприпасів під Маріуполем.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile