Після прийнятого рішення Львівської облдержадміністрації щодо заборони на публічне використання російськомовного продукту голові адміністрації необхідно створити робочу групу з цього питання та розробити механізм дії рішення.

Після прийнятого рішення Львівської облдержадміністрації щодо заборони на публічне використання російськомовного продукту голові адміністрації необхідно створити робочу групу з цього питання, а також необхідно розробити механізм дії рішення.

Про це Громадському повідомив депутат Львівської обласної державної адміністрації від партії «Свобода» Руслан Кошулинський.

Він зазначив, що до робочої групи мають увійти представники самоврядування, громадські організації та правоохоронці.

«Ця ухвала говорить про те, що голові ОДА доручено розробити та зібрати робочу групу, до якої має увійти громадськість, представники правоохорних органів, держрайонних організацій для того, щоб провести роз'яснювальні роботи з фізичними та бридичними особами», — сказав Кошулинський.

Депутат вказав, що своїм рішенням вони дали «юридичне поле» для роботи правоохоронців.

«Ми дали правоохорнцями працювати в певному полі юридичному, бо до цього часу правоохоронці розводили рукати і казали: у нас немає жодної підстави для якогось покарання, дайте нам якесь рішення», — сказав депутат.

Він також зазначив, що у своєму рішенні ОДА не вказала жодних дедлайнів для створення робочої групи та інших процедур, тобто нині невідомо, коли мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту почне працювати.

19 вересня Львівська обласна рада ввела мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території області.

Поділитись: