ENRU

Після вибухів у Балаклії до судів потрапили кілька не пов’язаних із причинами пожежі справ

Після вибухів боєприпасів на військових складах у Балаклії, що стались 23 березня 2017 року, у судах розглядались кілька справ безпосередньо не пов’язаних із причинами трагедії.

Так, у серпні 36-річного мешканця сусіднього із Балаклією села Яковенково засудили до п’яти років позбавлення волі з випробовувальним терміном у два роки.

До цього, у квітні, він знайшов поблизу села двигун від ракети 3М9 зенітного комплексу «Куб» та намагався розібрати його вдома. У результаті двигун загорівся, через що загинув 4-річний син чоловіка.

У підсумку його судили за статтями про «незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» та «вбивство через необережність».

Крім того, у червні Балаклійський районний суд намагався притягнути до адмінвідповідальності офіцера, який начебто працював на ліквідації наслідків вибуху у нетверезому стані.

Детальніше про хід розслідування вибухів на складах у Балаклії, а також про інші подібні випадки читайте у публікації:

Тероризм чи недбалість: як в Україні розслідуються вибухи на військових складах.

23 березня в Балаклії Харківської області близько третьої години ночі сталася пожежа, що призвела до вибухів на складі боєприпасів.

Унаслідок вибухів боєприпасів 54-річна жінка дістала важке поранення в скроню. Через місяць вона померла в лікарні. Також під завалами в Балаклії знайшли поранену жінку, а згодом виявили тіло ще однієї людини.

Унаслідок вибухів у Балаклії пошкоджено 345 будинків.

Нагадаємо, що увечері 26 вересня, близько 22:00, у місті Калинівка за 20 кілометрів від Вінниці також сталися вибухи на складах із боєприпасами та зброєю.  

Підписуйтесь на наш канал у Telegram