Технології

Після заборони «Вконтакте» встановив рекорд за кількістю відвідувачів

19 травня, 2017 07:45
Технології/Після заборони «Вконтакте» встановив рекорд за кількістю відвідувачів
Зберегти
Вигляд
У соціальній мережі «Вконтакте» 16 квітня, після указу президента щодо заборони ресурсу, за добу було 18 мільйонів унікальних відвідувачів.

У соціальній мережі «Вконтакте» 16 квітня, після указу президента щодо заборони ресурсу, за добу було 18 мільйонів унікальних відвідувачів.

Про це повідомила прес-служба «Вконтакте» Україна.

«18 мільйонів унікальних відвідувачів за добу — на два мільйони більше за минулий тріумф», — повідомила прес-служба.

У соцмережі зазначили, що «Вконтакте» став найбільш популярним інтернет-ресурсом країни.

Нагадаємо, 16 травня президент Петро Порошенко підписав указ про нові санкції Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте » і «Однокласники»

В Інтернет Асоціації України заявили, що наразі заблокувати російські соцмережі неможливо, оскільки це потребує великих коштів на переоснащення обладнання та зміни топології мережі.

Водночас, телекомунікаційна компанія «Укртелеком» повідомила, що може заблокувати протягом тижня Mail.ru, «ВКонтакте» і «Яндекс». Також розпочали підготовку до блокування соцмереж в «Київстарі»

Загалом у санкційний список потрапили 468 компаній і 1228 фізичних осіб. Заборона для них діятиме від 1 до 3 років. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Блокада «Рунету»: чому рішення РНБО дуже легко обійти.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини