Послуги таксі суттєво подорожчали після послаблення урядом карантинних заходів в України. Це відбулося попри те, що ціни на пальне падали.

Про це йдеться в економічному звіті тижня, що закінчився 15 травня, який підготував Національний банк України.

«Послаблення карантинних обмежень мало різноспрямований вплив на вартість послуг — вартість доставки із закладів харчування залишилися незмінною, тоді як послуги таксі суттєво подорожчали попри низькі ціни на паливо», — повідомили у Нацбанку.

Там зазначають, що протягом останнього тижня в Україні падали ціни на ліки (як проти респіраторних захворювань, так і від серцево-судинних). Також дешевшали всі види пального: дизельне пальне, газ, бензини А-95 та А-92.

Нагадаємо, 14 квітня у МОЗ розповіли, що дозволять відкрити з наступним етапом виходу з карантину 22 травня. Зокрема дозволять роботу громадського транспорту, дошкільних закладів, проводити спортивні змагання, але без глядачів, проводити ЗНО, відкрити готелі.

В інтерв'ю Степанов також зазначив, що зараз розробляють правила для роботи дитячих садочків, поки невідомо, чи потрібно дітям носити маски.

«Все, що стосується персоналу, то вони будуть у масках, буде соціальна дистанція, дезінфекція рук», — сказав міністр.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: