Влада Львова вирішила призупинили роботу всіх різдвяних ярмарків у місті після пожежі та вибуху на одному з них у суботу 22 грудня. Відповідне рішення ухвалили на позаплановому засідання Міськради Львова.

Як повідомляється, у Львівській міській раді 22 грудня відбулось позапланове засідання міської комісії з питань надзвичайних ситуацій через пожежу на різдвяному ярмарку у центрі міста.

Зокрема, комісія ухвалила рішення призупинити роботу ярмарків на проспекті Свободи, площі Ринок та проспекті Червоної Калини на час роботи районних комісій з обстеження.

«Роботу ярмарок зупинено... Сьогодні чітко зрозуміло, що є грубе порушення техніки безпеки. Заборонено використовувати газові балони і підприємець на свій страх і ризик це зробила. Думаю, правоохоронні органи проведуть розслідування і винні мають бути притягнені до відповідальності», — прокоментував рішення міський голова Львова Андрій Садовий.

Комісії мають до 17:00 години 23 грудня обстежити ярмарки на наявність газового устаткування та перевірити стан їх протипожежної безпеки.

Опісля буде прийнято рішення про доцільність відновлення роботи ярмарків.

Нагадаємо, 22 грудня у Львові на різдвяному ярмарку у центрі міста сталась пожежа в одному з павільйонів: під час пожежі, за попередніми даними, вибухнув газовий балон. Унаслідок події поранення дістали четверо людей, двох із них доставили до реанімації у лікарню Львова.

Поліцейські розслідують пожежу на різдвяному ярмарку у центрі Львова за ч.1 ст.270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) КК України.

Поділитись: