Посол України у США Валерій Чалий повідомив, що до остаточних результатів виборів президента України дипломати не зможуть відповідати на запитання, пов’язані з кандидатами у президенти.

Про це Чалий повідомив в інтерв’ю Громадському.

«Зараз ми, дипломати, можемо коментувати тільки процес організації. Після виборів буде багато питань, які ми зможемо коментувати далі», — повідомив Чалий.

Водночас дипломат не відповів на запитання щодо того, чи буде працювати на дипломатичній службі у разі перемоги Володимира Зеленського на виборах президента.

«Стосовно вибору — я не приховую цього. Я є прибічником Євроатлантичної інтеграції України, причому прибічником вже десятиліття. Для мене це важливий момент, тому я вдячний і Президенту, і парламенту, які внесли дуже серйозні зміни до Конституції України щодо того, що будь-хто, хто б не був обраний президентом, зобов’язаний бути гарантом цього курсу», — додав Чалий.

21 квітня українці в другому турі голосують за президента України — обирають між шоуменом Володимиром Зеленським (висуванець партією «Слуга народу») і чинним президентом Петром Порошенком (самовисуванець).

Стежте за виборами разом з Громадським у нашій текстовій трансляції.

Поділитись: