Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що після звільнення помічника Володимира Путіна Владислава Суркова, який був куратором так званих «ЛНР» і «ДНР» від Кремля, політика Росії щодо України поки не змінилась.

Про це міністр заявив, відповідаючи на питання hromadske.

«Я не спостерігаю зміни команди до цього часу. Дійсно Сурков відійшов, але навіть ті люди, які постійно брали участь у Мінських переговорах та приїжджали з Сурковим, продовжують приїжджати. Можливо потрібен час, щоб зрозуміти, як зміниться політика з приходом, якщо це так і буде, Козака на цю позицію», — зазначив Пристайко.

Нагадаємо, 18 лютого президент Росії Володимир Путін підписав указ про звільнення свого помічника Владислава Суркова, який був куратором так званих «ЛНР» і «ДНР» від Кремля.

Директор Центру політичної кон'юнктури Олексій Чеснаков, наближений до Суркова, заявляв, що помічник Путіна вирішив подати у відставку «у зв'язку зі зміною курсу на українському напрямку». Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, зі свого боку, заперечив «зміну курсу» Росії щодо України.

Також у Кремлі розповіли, що за український напрямок тепер відповідатиме заступник голови адміністрації Путіна Дмитро Козак.

Поділитись: