Південна Корея готова застосувати «графітові бомби» проти Північної Кореї у разі розгортання війни на Корейському півострові. «Графітові бомби» — це умовне позначення бомби, розрив якої призводить до відключення електрики

Південна Корея готова застосувати «графітові бомби» проти Північної Кореї у разі розгортання війни на Корейському півострові. «Графітові бомби» — це умовне позначення бомби, розрив якої призводить до відключення електрики.

Про це повідомляє The Guardian.

Південна Корея активно прагне збільшити свої оборонні можливості проти Півночі і хоче розвивати «графітові бомби», адже вони не є смертельними для місцевих мешканців.

Вперше бомби-блекаути були використані Сполученими Штатами в Іраку у 1990 році, коли «хмара» з вуглецевими волокнами потрапила на електричні компоненти і спричинила короткі замикання.

Міністр оборони Сполучених Штатів Джеймс Меттіс заявив, що армія США повинна бути готова до можливого військового вирішення питання Північної Кореї.

19 вересня Трамп з трибуни Генасамблеї ООН заявив, що Сполучені Штати проявляють терплячість стосовно Північної Кореї, однак у разі відсутності вибору готові повністю знищити КНДР.

КНДР погрожувала найпотужнішим ядерним випробуванням у відповідь на заяву Трампа.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile