Південна Корея виявила слід ядерних випробувань КНДР

13 вересня, 2017 14:22
default/Південна Корея виявила слід ядерних випробувань КНДР
Зберегти
Вигляд
Південна Корея повідомила про виявлення газу ксенону 133, що містить радіоактивні ізотопи.

Південна Корея повідомила про виявлення газу ксенону 133, що містить радіоактивні ізотопи.

Про це передає Reuters.

Комісія з ядерної безпеки Південної Кореї встановила, що виявлений газ пов’язаний з ядерними випробуваннями КНДР, але встановити, чи випробовував Пхеньян водневу бомбу, наразі не можна.

Напевно відомо лише те, що ксенон був північнокорейським, заявив виконавчий комісар Чой Чонбе на прес-конференції у Сеулі. Населенню та навколишньому середовищу газ не зашкодив.

3 вересня влада Північної Кореї офіційно оголосила про успішне випробування водневої бомби, якою планується оснастити нову балістичну ракету.

5 вересня Меркель та Трамп погодилися щодо посилення санкцій проти КНДР. Також Трамп погодив надання зброї Південній Кореї.

Водночас у Південній Кореї почалися протести проти розгортання американської системи ПРО.

11 вересня КНДР пригрозила США: Міністерство закордонних справ Північної Кореї заявило, що на Штати очікує «найбільші біль і страждання в їхній історії» у разі ухвалення нових обмежувальних заходів.

Рада Безпеки ООН одноголосно схвалила розроблену США резолюцію про введення нових санкцій щодо Північної Кореї 12 вересня. У відповідь КНДР у на санкції пригрозили «нарощуванням озброєння».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини