Дим від Міжкорейського промислового комплексу біля міста Кесон, що на кордоні між Північною та Південною Кореями. Там розташований і офіс зв'язку обох країн; Сеул звинуватив КНДР у його підриві, 16 червня 2020 року
Фото:

EPA-EFE/YONHAP SOUTH KOREA OUT BEST QUALITY AVAILABLE

Влада Південної Кореї заявила, що Північна Корея підірвала офіс зв’язку, через який обидві країни тримають контакт, розташований поблизу прикордонного міста Кесон.

Про це повідомляє BBC.

Офіс зв’язку було відкрито в 2018 році після «відлиги» у відносинах між Північною та Південною Кореями. Так сторони могли спілкуватися одна з одною на найвищому рівні.

Утім в останні тижні відносини між обома країнами на Корейському півострові значно погіршилися. Так, на початку червня Північна Корея звинуватила Південну в надсиланні пропагандистських листівок у демілітаризовану зону на кордоні між двома країнами, які начебто закликали північних корейців до втечі з країни.

Пізніше КНДР пригрозила розірвати всі контакти із Сеулом, а нещодавно заявила про можливість ввести свої війська в демілітаризовану зону на кордоні з Південною Кореєю.

Раніше в прикордонному Кесоні діяв Міжкорейський промисловий комплекс. У ньому працювали кількадесят тисяч працівників із Північної та Південної Корей, але в 2016 році через загострення відносин між країнами його діяльність припинилася.

Поділитись: