Північна Корея через спільні військові навчання США та Південної Кореї попередила Вашингтон, що подібні кроки можуть призвести до ядерної війни

Північна Корея через спільні військові навчання США та Південної Кореї попередила Вашингтон, що подібні кроки можуть призвести до ядерної війни.

Про це повідомляє DW.

У Тихоокеанському регіоні від 4-го грудня розпочнуться п’ятиденні військово-повітряні навчання Vigilant Ace. Їх КНДР сприймає як «явну і всебічну провокацію».

Зазначається, що відповідальність за можливу ескалацію конфлікту Північна Корея покладає на США, яких називає «розпалювачами війни».

У навчаннях США та Південної Кореї візьмуть участь близько 12 тисяч американських військових та понад 230 бойових літаків.

ЧИТАЙТЕ: У разі війни з КНДР північнокорейський режим буде знищений— постпред США в ООН.

28 листопада Північна Корея знову запустила балістичну ракету. Вона стартувала з Пхеньонга у провінції Південний Пхеньян, згідно із заявою командувачів збройних сил Південної Кореї.

Міноборони Японії заявило, що ракета КНДР могла впасти в японській економічній зоні.

США, Японія і Південна Корея закликали скликати екстрене засідання Радбезу ООН з приводу пуску балістичної ракети КНДР. Україна засудила запуск ракети Північною Кореєю.

Поділитись: