Іспанський оперний співак і диригент Пласідо Домінго заявив, що звернені проти нього звинувачення в сексуальних домаганнях стали для нього «кошмаром» і є «неточними».

Про це він заявив в інтерв’ю іспанському онлайн-виданню El Confidential.

Це була перша розмова Домінго із журналістами після того, як у серпні інформаційне агентство Associated Press повідомило про звинувачення співака в сексуальних домаганнях від дев’ятьох жінок.

«Звинувачення давністю в аж 30 років від цих неназваних осіб мене глибоко турбують і є в представленому вигляді неточними. І все ж боляче чути, що я міг когось засмутити чи змусити почуватися незатишно — незалежно від того, як давно це відбулося і попри свої найкращі наміри. Я вважав, що всі мої розмови й стосунки завжди були приязними й за згодою», — сказав Домінго.

«Люди, які мене знають або які зі мною працювали, знають, що я не той, хто б зумисне зашкодив комусь або образив чи збентежив когось», — додав співак.

Він також додав, що поки йому не пред’явили офіційного обвинувачення, і він почувається «завчасно засудженим, визнаними винним і ув’язненим».

У жовтні стало відомо, що Пласідо Домінго пішов у відставку з посади генерального директора опери в Лос-Анджелесі через звинувачення в сексуальних домаганнях. Напередодні Філадельфійський оркестр і Опера Сан-Франциско оголосили про скасування майбутніх виступів Домінго на тлі звинувачень у домаганнях. А у вересні стало відомо, що оперний співак більше не буде виступати в Метрополітен-опера в Нью-Йорку.

Попри це, Домінго заявив журналістам El Confidential, що буде й далі виступати на сцені принаймні до 2021 року, поки в нього є заплановані концерти.

Поділитись: