Благодійна платформа dobro.ua запустила ще один інструмент для залучення людей до добрих справ — «Заходи». Запуск формату стартує опівночі 29 вересня з масштабного розіграшу iPhone від Маші Єфросиніної та фонду «Твоя опора».

В усьому світі, і в Україні зокрема, вже давно популярні події, кошти з яких йдуть на благодійність, — від концертів зірок до ярмарок та лекцій за участі лідерів думок. 

1 779 115 гривень вже вдалося зібрати на платформі dobro.ua за допомогою благодійних івентів і розіграшів різних подарунків та призів.

«Такі інструменти в реальності змінюють ринок благодійництва та збільшують конверсії пожертвувань», — переконані у фонді.

Опівночі 29 вересня Dobro запустить окремий формат «Заходів» на своєму сайті. Він стартує з розіграшу iPhone від Маші Єфросиніної. Будь-хто зможе за свій благодійний внесок отримати новий телефон і врятувати життя дітей з вродженими вадами серця. 

Розіграш триватиме до 18:00 5 жовтня. Переможця оголосять 6 жовтня о 12:00 в прямому ефірі на сторінці dobro.ua в Facebook. У розіграші беруть участь пожертвування від 200 гривень.

За зібрані кошти придбають обладнання для дитячої операційної інституту Амосова, а внесок у 200 гривень автоматично зробить вас учасником цього благодійного розіграшу. 

Інститут ім. Амосова — це місце, де діти з вродженими вадами серця мають шанс на порятунок. За статистикою, щорічно в цій медустанові обстежують 10-12 тисяч маленьких пацієнтів з усіх куточків України. За результатами обстежень, 700-750 малюків оперують. Однак обладнання, яке є запорукою порятунку, постійно зношується, а через критичне недофінансування придбати дорогу техніку заклад самостійно не в змозі.

Поділитись: