131 підприємство теплокомуненерго, які здійснюють централізоване постачання опалення та гарячої води, перерахували платіжки за свої послуги у 124 містах України через зниження цін на газ.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

За його словами, суми у платіжках знизили до 30% через те, що уряд ухвалив постанову, якою збільшив роль ціни на газ у формуванні тарифу на тепло.

«А, наприклад, у Тернополі за рішенням органів місцевого самоврядування люди отримали знижку за послуги теплопостачання за три місяці: жовтень, листопад та грудень 2019 року», — повідомив Гончарук.

Він зазначив, що розмір середньої платіжки за тепло для однокімнатної квартири у Київській області мав знизитися на 80 гривень, у Львівській — на 292 гривні.

«Уряд і надалі триматиме цю ситуацію на контролі», — додам прем'єр-міністр.

24 грудня в уряді повідомили, що ухвалили рішення, яке дозволить у більшій мірі враховувати зміну ціни на газ під час формування тарифу на опалення. За розрахунками уряду, це дозволить знизити розмір платіжки за опалення за грудень на 300-400 гривень.

16 листопада уряд скасував штучно встановлене попереднім складом Кабінету міністрів обмеження на максимальний розмір тарифу на опалення. Зокрема, в уряді повідомили, що це рішення суперечить домовленостям України з МВФ.

Нагадаємо, що напередодні парламентських виборів уряд Володимира Гройсмана штучно обмежив розмір тарифів на тепло до 1400 гривень.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile