УКРАЇНА

Племінниця глави Мін’юсту Петренка має дві елітні квартири у Києві — розслідування

12 червня, 2018 16:52
УКРАЇНА/Племінниця глави Мін’юсту Петренка має дві елітні квартири у Києві — розслідування
Зберегти
Вигляд
Племінниця міністра юстиції Павла Петренка Божена Клічук у 2015-2016 роках придбала дві квартири у елітних житлових комплексах на Печерську і автомобіль Lexus NX200.

Племінниця міністра юстиції Павла Петренка — Божена Клічук у 2015-2016 роках придбала дві квартири у елітних житлових комплексах на Печерську і автомобіль Lexus NX200.

Про це йдеться у розслідуванні Максима Опанасенка для телепрограми «Наші гроші».

Журналісти з'ясували, що у 2015 році дівчина придбала двокімнатну квартиру площею 85 квадратних метрів у київському ЖК «Панорама» на Євгена Коновальця, 44А. Вартість такого житла становить приблизно 3,5 мільйона гривень.

У тому ж році Клічук придбала ще одну двокімнатну квартиру у 65 квадратів в будинку по вулиці Євгена Коновальця, 36В. Її орієнтовна вартість — 2,5 мільйона гривень.

Зазначається, що в жодній з цих квартир племінниця Петренка не мешкає. Вона живе у помешканні своєї матері — на бульварі Тараса Шевченка.

Крім того, у 2016 році Клічук купила автомобіль Lexus NX200, вартість якого оцінюється в 1 мільйон гривень.

Журналісти з'ясували, що у жодній з цих квартир племінниця Петренка не мешкає Колаж: bihus.info

Як дізналися журналісти, у цей час дівчина була студенткою і працювала лише молодшим економістом та помічником бухгалтера. Доходів її батьків також не вистачило би на придбання таких активів.

Сама Клічук розповіла, що їй допомагає вся родина. Оксана Петренко — мати дівчини та сестра глави Мін’юсту Петренка — назвала декілька версій походження цих коштів: подарунок бабусі, спадок від дідуся і допомога від дядька-підприємця за батьковою лінією — Романа Клічука.

Останній заявив, що допомагає племінниці з навчанням та подорожами, але цих грошей не вистачило би на придбання елітної нерухомості та авто.

Міністр юстиції Павло Петренко повідомив, що не допомагав Клічук в придбанні квартир та автомобіля.

В електронній декларації міністра зазначено, що він не має свого житла і мешкає в орендованому.

Відео: BIHUS info / Youtube

Як повідомлялося, заступник глави СБУ Демчина придбав авто за $30 тисяч під час слідства про незаконне збагачення.

Пов`язані новини