Прибережні зони і зони відпочинку поблизу Азовського моря посилили нарядами Нацгвардії.

Про це повідомили в Міністерстві внутрішніх справ.

Наряди мають контролювати дотримання карантинних обмежень та підтримувати громадський порядок.

Так, Нацгвардія буде патрулювати у Маріуполі та в курортних населених пунктах, зокрема Мелекине, Білосарайська Коса та Ялта.

Крім того, патрулювання узбережжя триватиме до закінчення курортного сезону. А в МВС нагадують, що за порушення карантинних обмежень передбачена відповідальність.

Нагадаємо, з 5 червня в Україні стартує ще одне пом'якшення карантину. Тоді дозволять відвідувати приміщення закладів харчування, а літнім людям не потрібно буде дотримуватися самоізоляції.

Зазначимо, з 1 червня в Україні розпочався третій етап послаблення карантину. Рішення щодо зняття тих чи інших обмежень в кожній області ухвалюватимуть регіональні комісії з надзвичайних ситуацій.

З 22 травня до 22 червня в Україні діє так званий «адаптивний» (локальний) карантин. Це означає, що в разі загострення епідеміологічної ситуації в окремих регіонах, обмежувальні заходи буде посилено саме там, а не по всій країні.

Умови для пом'якшення карантину:

  • загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тисяч населення (інцидентність). Вона має становити менше ніж 12 людей на 100 тисяч населення.
  • середня кількість ПЛР-тестувань. Потрібно понад 12 на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів.
  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19. Потрібен показник менше ніж 50%.
Поділитись: