УКРАЇНА

Священнослужитель з Чернігівщини повідомив про погрози з боку представників «Свободи»

25 липня, 2018 19:00
УКРАЇНА/Священнослужитель з Чернігівщини повідомив про погрози з боку представників «Свободи»
Зберегти
Вигляд
Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент УПЦ Московського патріархату заявив, що голова Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Денис Попов йому погрожує.

Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент УПЦ Московського патріархату  заявив, що голова Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Денис Попов йому погрожує.

Про це архієпископ повідомив Громадському.

«Мені почали передавати, що очільник відкрито мені погрожує. Я погроз не боюся», — сказав священнослужитель.

Також він повідомив, що під час акції за звільнення виконувача обов'язків редактора місцевої газети «Вісті Борзнянщини», представники партії говорили, що «вони особисто кинуть та повісять» архієпископа.

Голова Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Денис Попов повідомив Громадському, що не має жодного стосунку до погроз стосовно священнослужителя.

Також додав, що йому приємно, коли партію «Свобода» згадують у контексті акції проти виконувача обов'язків редактора «Вісті Борзнянщини» як «патріотів». За словами Попова, саме в цій газеті розмістили статтю про діяльність антиукраїнської організації.

25 липня Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент заявив про напади на священиків та місцевих чиновників через підтримку ними релігійних заходів.

 

 

Більше про:
# УПЦ МП
# церква
Пов`язані новини
Життя
13 грудня 2018
Речник УПЦ МП підтвердив, що під стінами Ради вимагатимуть від держави не втручатися в церковні питання
Миряни Української православної церкви Московського патріархату вранці 14 грудня проводитимуть акцію під стінами Верховної Ради. Вони вимагатимуть від представників влади не втручатися в питання церкви. Інформацію про акцію підтвердив Громадському речник Української православної церкви Московського патріархату архієпископ Климент. На питання журналіста, чи виступає УПЦ МП організатором акції, речник Церкви зазначив, що церква скаладається не лише зі священнослужителів, а й з мирян. Нагадаємо, 28 листопада представники спеціальної комісії Мінкульту почали перевірку наявності мощів у печерах лаври. 30 листопада Служба безпеки України провела обшуки в очільника храму — митрополита УПЦ МП Павла.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Батогом чи пряником: як Московський патріархат долучають до нової автокефальної церквиНагадаємо, Об’єднавчий собор, де проголосять створення помісної церкви й оберуть предстоятеля, відбудеться 15 грудня. Раніше, 29 листопада, Синод Вселенського патріархату підготував статут (конституцію) майбутньої Української церкви, але не назвав дату проведення об’єднавчого собору. 19 листопада у Константинополі офіційно підтвердили намір надати Україні томос, а також повідомили, що Об’єднавчий собор відбудеться у грудні.11 жовтня Синод Вселенського патріархату підтримав продовження надання автокефалії України, а також офіційно затвердив, що церквою-матір’ю України є Константинополь. Також Синод визнав недійсною анафему глави УПЦ КП Філарета та предстоятеля Української автокефальної православної церкви Макарія. 15 жовтня синод РПЦ у Мінську вирішив розірвати відносини з Константинополем.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що треба знати про рішення РПЦ розірвати відносини з КонстантинополемКонстантинополь, зі свого боку,  відмовився розривати відносини з РПЦ.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Філарет без анафеми: що означає рішення Константинополя щодо предстоятеля УПЦ КПГлава УПЦ Київського патріархату Філарет заявив, що найближчим часом відбудеться об’єднавчий Архієрейський собор для створення єдиної Української помісної церкви.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Сам собі пан: хто і коли надавав томос церквам, і хто писав його для УкраїниПомісна церква — це об'єднання всіх православних вірян, яке створюється за територіальним принципом. Помісна церква виступає на противагу вселенській, стає незалежною та самоврядною на території певної держави та зазвичай узгоджується з політико-адміністративним поділом та державними кордонами.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молитися по-новому: що таке помісна церква і навіщо вона потрібна
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти