Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент УПЦ Московського патріархату заявив, що голова Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Денис Попов йому погрожує.

Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент УПЦ Московського патріархату  заявив, що голова Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Денис Попов йому погрожує.

Про це архієпископ повідомив Громадському.

«Мені почали передавати, що очільник відкрито мені погрожує. Я погроз не боюся», — сказав священнослужитель.

Також він повідомив, що під час акції за звільнення виконувача обов'язків редактора місцевої газети «Вісті Борзнянщини», представники партії говорили, що «вони особисто кинуть та повісять» архієпископа.

Голова Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Денис Попов повідомив Громадському, що не має жодного стосунку до погроз стосовно священнослужителя.

Також додав, що йому приємно, коли партію «Свобода» згадують у контексті акції проти виконувача обов'язків редактора «Вісті Борзнянщини» як «патріотів». За словами Попова, саме в цій газеті розмістили статтю про діяльність антиукраїнської організації.

25 липня Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент заявив про напади на священиків та місцевих чиновників через підтримку ними релігійних заходів.

 

 

Поділитись: