УКРАЇНА

Податківці за день вилучили тисячу тонн необлікованого спирту на державних заводах

21 серпня, 2017 18:08
УКРАЇНА/Податківці за день вилучили тисячу тонн необлікованого спирту на державних заводах
Зберегти
Вигляд
Податкова міліція за день обшуків вилучила тисячу тонн неврахованого спирту на 27 державних спиртзаводах в 11 областях

Податкова міліція за день обшуків вилучила тисячу тонн неврахованого спирту на 27 державних спиртзаводах в 11 областях.

Про це повідомив в.о. голови Державної фіскальної служби Сергій Білан.

«Продовжуємо масштабну спецоперацію з протидії тіньовому ринку спирту і алкоголю. У ході обшуків, які розпочалися сьогодні вранці, вже виявлено та вилучено тисячу тонн необлікованого спирту. І це лише кілька заводів. Працюємо далі», — написав він.

Згідно з повідомленням, 260 співробітників податкової міліції сьогодні проводять обшуки в приміщеннях 27 державних спиртових заводів, які є самостійними державними підприємствами та не входять до складу найбільшого виробника спирту ДП «Укрспирт».

Слідчі дії проводяться в 11 областях: Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Черкаській та Чернігівській.

Рішення про обшуки ухвалене після отримання інформації про можливе невраховане виробництво і продаж спирту без сплати акцизного податку низкою заводів. Поза тим факти неврахованого виробництва спирту на потужностях легальних спиртових заводів України підтвердилися в ході попередніх етапів спецоперації.

Раніше в результаті обшуків на підприємствах компанії «Укрспирт» правоохоронці вилучили спиртовмісну продукцію вартістю близько 180 мільйонів гривень.

Як повідомлялося, Генеральна прокуратура України разом з представниками Департаменту захисту економіки Національної поліції розслідують зловживання службовим становищем посадовими особами держпідприємства «Укрспирт».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини