Прокуратура планує передати справу Олійника до суду у грудні 2016.

Патрульний Сергій Олійник, під час погоні за BMW у Києві у лютому 2016 року, стріляв вже після зупинки автомобілів. В результаті цього загинув пасажир. 

Про це Громадському повідомила речниця прокуратури Києва Надія Максимець.

«Встановлено слідством, що постріл було здійснено в той час, коли машина вже зупинена була і ніякої необхідності стріляти в пасажирів та водія у Сергія Олійника на той час вже не було», — сказала вона.

За її словами, в рамках досудового слідства було призначено 16 експертиз, в тому числі судово-медичні.

«Було встановлено, що смертельний постріл, внаслідок якого загинув 17-річний пасажир, було здійснено з пістолета Сергія Олійника. Також у нас є ще один пасажир, який отримав легке поранення вогнепальне. За результатами розслідування, всі статті, які інкримінувалися Сергію Олійнику з самого початку розслідування з самого початку розслідування — залишилися», — сказала представниця прокуратури.

За її словами, справа налічує зараз 12 томів і зараз з нею знайомляться підозрюваний та його захисники. У грудні ГПУ планує передати справу до суду.

«Ми сподіваємося, що до кінця місяця вони мають ознайомитися. Якщо не буде зволікання, то вже на початку наступного місяця ми зможемо скерувати обвинувальний акт до суду», — додала Максимець.  

За результатами розслідування, всі статті, які інкримінувалися Сергію Олійнику з самого початку розслідування з самого початку розслідування — залишилися. Відтак, зараз він та адвокати знайомляться з матеріалами кримінального провадження.

Справа налічує зараз 12 томів з нею знайомляться підозрюваний та його захисники. Ми сподіваємося, що до кінця місяця вони мають ознайомитися. Якщо не буде зволікання, то вже на початку наступного місяця ми зможемо скерувати обвинувальний акт до суду.

Раніше ГПУ повідомила про винуватість Олійника

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile