Внаслідок погрому в Харківській міській раді постраждали дві жінки.

Внаслідок погрому в Харківській міській раді постраждали дві жінки. 

Про це в коментарі Громадському повідомила речниця поліції Харкова. 

За її словами до медичних закладів звернулись дві жінки, які надихались розпиленою невідомою речовиною. Зазначається, що попередньо речовину розпилив працівник охорони міськради. 

Також речниця зазначила, що станом на 15:00 жодної заяви до поліції не надійшло, справа розслідується за фактом погрому.

Окрім того, як повідомляє інформагентство «Интерфакс», збиток, нанесений активістами, що влаштували погром в будівлі Харківської міської ради в середу вранці, попередньо оцінюється на суму не менше 2 млн грн.

«Поламані меблі. Історичне панно знищено, авторські портрети градоначальників минулих років пошкоджені, деякі з портретів підлягають відновленню, деякі - ні. Доріжки і двері попалені, постраждала дерев'яна оббивка коридору, двері треба міняти. Пошкоджена плитка і колона. Все це за попередніми оцінками - не менш 2 млн грн», — заявив речник міськради Юрій Сидоренко. 

Нагадаємо, у Харківській міськраді чоловік з шевроном муніципальної охорони розпилив газ з балончика в сторону активістів, які намагалися піднятися в зал. Також у приміщенні підпалили димові шашки.  Згодом, заступника міського голови Харкова Андрія Руденка кинули у сміттєвий бак

Міський голова Харкова Геннадій Кернес звинуватив правоохоронців у бездіяльності під час погрому міської ради. Зокрема міський голова заявив, що що «активісти», які увірвалися у мерію, були людьми керівника Обласного управління СБУ Носача».

В свою чергу, у обласному управлінні СБУ спростували причетність до погромів у міськраді міста та заявили про готовність до співпраці у розслідуванні. 

Поділитись: