Журналіст видання «Новое время» Іван Верстюк, який є автором розслідування, де фігурує народний депутат від НФ Сергій Пашинський, заявив про додаткові докази зловживань.

Журналіст видання «Новое время» Іван Верстюк, який є автором розслідування, де фігурує народний депутат від НФ Сергій Пашинський, заявив про додаткові докази зловживань. Через це розслідування до редакції «Нового времени» надходили погрози від депутата Пашинського.

Про це Верстюк розповів у коментарі Громадському.

За його словами, видання готується отримати судовий позов від адвокатів Пашинського.

«Але наша позиція буде сильною, тому що в нас є документи, які підтверджують факти про які я пишу, факти корупції на поставках... В мене є велика кількість документів про поставки оборонної продукції, які свідчать про те, що Міноборони і Укроборонпром закуповують продукцію за завищеною ціною», — наголосив журналіст.

Верстюк додав, що серед його джерел — люди, які безпосередньо працюють над поставками і є учасниками схем.

«Є набагато більше документів, ніж те, про що написано в статті. Зокрема, в мене є документи, що буквально наступного тижня Міноборони закупить чергову партію БМП за цінами вище за ринкові», — наголосив журналіст.

Нагадаємо, 5 квітня журнал «Новое время» у своєму щотижневому випуску оприлюднив матеріал «Служили два товариші. Секретні оборонні замовлення стали золотою жилою для представників влади».

У розслідуванні, автором якого є Іван Верстюк, йдеться про те, що українські оборонні відомства налагодили незаконну схему закупки продукції за завищеними цінами. У матеріалі, зокрема фігурує народний депутат Сергій Пашинський і заступник голови РНБО Олег Гладковський.

Адвокат Пашинського заявляє, що народний депутат не має відношення до фактів, викладених у розслідуванні.

Згодом головний редактор «Нового времени» Віталій Сич повідомив, що після публікації до офісу видання без попередження прийшли адвокати Пашинського з пропозицією про «врегулювання». 

За словами Сича, адвокати погрожували та вимагали опублікувати у журналі публікацію самого Пашинського на кілька сторінок і його фото, яке журналісти мали б поставити на всю обкладинку.

Поділитись: