Україна наразі не має перспективи членства в Європейському Союзі, вважає глава Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі.

Україна наразі не має перспективи членства в Європейському Союзі, вважає глава Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі.

Про це він сказав під час круглого столу «Європейський вибір України після Революції Гідності: можливості та проблеми» 11 травня у Києві.

«Туреччина — одна з країн, які проводять переговори щодо вступу до ЄС ... У питанні України на даний момент немає перспективи членства», — зазначив він.

За його словами, Угода про асоціацію України з ЄС покликана сприяти політичній і економічній інтеграції.

«Це велике розчарування для наших українських партнерів, тому що вони б хотіли перспективу членства в ЄС, але зараз за низкою причин ЄС не може запропонувати Україні таку перспективу», — пояснив посол.

Нагадаємо, Мінгареллі зазначав, що Україні не варто проводити дострокові вибори, оскільки вони можуть порушити стабільність проведення реформ. 

У жовтні 2017-го Мінгареллі наголошував, що Україна затягує з впровадженням низки статей Угоди про Асоціацію України ЄС, зокрема щодо змін законодавства за європейським зразком.

1 вересня 2017 року у повному обсязі набула чинності Угода про асоціацію Україна-ЄС

 

Поділитись: