Поліцейські іспанського міста Альгайда, що на острові Майорка, влаштували для жителів міста імпровізований концерт: просто на вулиці зіграли дитячу пісеньку, аби підбадьорити людей, що сидять на карантині через коронавірус.

Про це повідомляє місцеве видання Diario de Mallorca.

Зазначається, що в суботу, 21 березня, кілька поліцейських під час патрулювання вулиць увімкнули сирени, аби привернути увагу жителів будинків поруч. Вони спитали, чи не проти люди з ними заспівати.

Один із поліцейських почав награвати на гітарі, а решта співати відому іспанську дитячу пісеньку «En Joan petit quan balla» («Коли танцює маленький Джон»). Люди підхопили — і виглядало це ось так:

Видання зазначає, що насправді поліцейські анонсували «концерт» за кілька днів до того в соцмережах — тож для більшості він не став несподіванкою.

Також, як повідомляє Diario de Mallorca, схожі виступи правоохоронці зробили й в інших іспанських містах.

Нагадаємо, уряд Іспанії на 15-денний період ввів обмеження на пересування у зв'язку зі спалахом коронавірусу SARS-CoV-2.

Станом на ранок 23 березня у світі офіційно зареєстровано 339 259 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 14 706 смертей та 98 834 випадки, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: