Жителі Іспанії намагаються використати вигул собак, щоб вийти з дому на тлі жорстких урядових заходів для боротьби з коронавірусом. У деяких частинах країни власники собак пропонують здати своїх тварин в оренду.

Про це повідомляє BBC.

Уряд Іспанії на 15-денний період ввів обмеження на пересування. Іспанцям заборонили виходити з дому, дозволивши це робити лише за надзвичайних ситуацій, зокрема й для вигулу собак. Деякі люди використовують цей виняток, щоб обійти правила. Наприклад, виходять на тривалі прогулянки з іграшковими тваринами.

Дехто навіть пропонує своїх собак в оренду. Діапазон цін за таку послугу широкий, але дехто пропонує оренду домашніх тварин за 50 євро.

Мер Мадрида Хосе Луїс Мартінес Альмейда закликав власників собак не зловживати. «Логічно, що собаку слід вигулювати, але це потрібно робити протягом мінімально необхідного часу», — сказав він.

Раніше президент уряду автономної іспанської області Каталонія Кім Тора заявив, що заразився коронавірусом.

Також зазначимо, що коронавірус виявили і в дружини прем’єра Іспанії Педро Санчеса.

Ще раніше у зв’язку з епідемією коронавірусу в країні Санчес і Тора домовилися відкласти перемовини щодо незалежності Каталонії, яка в 2017-2019 роках були одним із найбільш болючих політичних питань в Іспанії.

Нагадаємо, що в Іспанії, за останніми даними, 11 309 інфікованих новим коронавірусом. При цьому 1 028 людей одужали, а 509 померли.

На ранок 17 березня кількість інфікованих коронавірусом SARS-CoV-2 у світі зросла до 182 407 випадків. 80 237 людей одужали, а 7 330 померли.

Більшість випадків зафіксували на материковому Китаї — 81 051. Водночас новим епіцентром зараження стала Європа. Там зафіксували більшу кількість нових випадків зараження, ніж у Китаї.

Поділитись: