Заступник начальника одного з відділів київської поліції Олександр Білик, ймовірно причетний до привласнення житла киян
Фото:

«Слідство.інфо»

Заступник начальника одного з відділів київської поліції Олександр Білик заперечує свою причетність до квартирних афер у столиці.

Раніше журналісти «Слідства.інфо» випустили фільм-розслідування про незаконне привласнення житла у Києві.

У розслідуванні йдеться, що Білик був присутнім під час силових захоплень житла, а також, за словами потерпілих, вимагав у них гроші.

Через викладені у фільмі факти Державне бюро розслідувань порушило кримінальну справу.

Водночас Білик стверджує, що викладена інформація про нього є «поширенням неправдивої та недостовірної інформації». Він вважає, що ця інформація принижує його «честь, гідність та ділову репутацію».

Також Білик вважає, що ця інформація є втручанням в його особисте і сімейне життя. Зокрема йдеться про озвучене майно посадовця — 4 квартири та позашляховик AUDI Q7 — які родина Білика має попри скромні доходи.

«Так, дійсно на родині Білика А.О. зареєстровано чотири квартири, проте, зазначене нерухоме майно було придбано до роботи в органах Національної поліції України. Разом з тим, звертаю увагу, що в Україні право власності на майно набувається не лише на підставі купівлі-продажу, тобто не обов’язково має бути присутнім грошова складова при набутті права власності», — пояснив походження цієї нерухомості Білик.

Посадовець вважає, що публікація інформації щодо нього є «фальсифікацією доказів» з метою «ініціювання притягнення завідомо невинної особи до кримінальної відповідальності».

Поділитись: