Світ

Поліція Флориди затримала шестикласника, який відмовився скласти клятву прапору США та зірвав заняття

The Washington Post
Світ/Поліція Флориди затримала шестикласника, який відмовився скласти клятву прапору США та зірвав заняття
Зберегти
Вигляд
У Лейкленді, штат Флорида, поліція затримала темношкірого учня шостого класу, який відмовився давати клятву прапору США, сперечався з вчителькою та зірвав шкільне заняття.

11-річний школяр під час щоденного ритуалу клятви вірності прапору США відмовився вставати і заявив, що «прапор і державний гімн США є расистськими стосовно темношкірих». У відповідь на це вчителька запитала, чому він не переїхав жити в інше місце, якщо йому не подобаються США.

«Вони привезли мене сюди», — відповів хлопчик.

Школяр закричав на вчительку і працівника школи, звинуватив їх у расизмі й відмовився вийти з класу. Після цього офіцер поліції, який прибув до школи, де стався інцидент, силою вивів його з класу. Поліція висунула щодо учня обвинувачення у зриві шкільного заняття й опору офіцерові. Вчителька заявила, що школяр погрожував побити її.

У поліції наголосили, що затримання не було пов’язане з відмовою учня скласти клятву прапору США. 

Мати учня повідомила, що не згодна зі звинуваченнями поліції та вважає, що її сина не повинні були затримувати. У відомстві, яке опікується державними школами, заявили, що процес клятви не є обов’язковим. Там вважають, що вчителька не знала про це, її відсторонили від занять і заборонили їй викладати у школі округу.

У США виголошення клятви затверджується на рівні штатів. У 33 штатах клятва вірності законодавчо затверджена, в 6 — не рекомендована до виголошення, а ще в 11 рішення щодо клятви ухвалюють самі адміністрації шкіл.

Раніше у Бурятії вчитель змусив школярів сидіти в протигазах за запізнення на урок.

Пов`язані новини