Слідчі Національної поліції дозволили оприлюднити фоторобот нападника на журналіста Вадима Комарова, який після понад 46 днів коми помер у Черкасах після нападу.

Про це повідомив очільник Нацполіції Сергій Князєв.

Це чоловік близько 190 см зросту і худорлявої статури, сутулий. Голова чоловіка голена або повністю лиса. У день скоєння злочину нападник був у чорній куртці і штанах. На голові мав бейсболку чорного кольору з емблемою. Взуття – черевики типу «берці» радянського зразка. При ходьбі чоловік робить досить широкий крок.

«Звертаємося до громадськості та всіх представників засобів масової інформації по допомогу в ідентифікації ймовірного нападника. Будь-яка ваша інформація щодо підозрюваного може бути корисною для слідства», – наголосив Князєв.

20 червня у Черкасах помер журналіст Вадим Комаров: він був у комі понад 46 днів після того, як 4 травня в центрі Черкас його побили невідомі. Тоді журналіста госпіталізували у тяжкому стані. Пізніше він впав у кому з якої не вийшов. Поліція перекваліфікувала справу про напад на журналіста на «умисне вбивство».

Поділитись: