Національна поліція розпочала розслідування за заявою кандидата у президенти Володимира Зеленського про стеження за ним.

«Національна поліція України за заявою кандидата у президенти України Володимира Зеленського внесла відомості до ЄРДР за ознаками злочину передбаченого ч.2 ст.182 КК України «Порушення недоторканості приватного життя», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 7 лютого Зеленський звернувся до поліції із заявою про зафіксовані факти стеження за ним та його співробітниками невідомими особами.

За словами Зеленського, невідомі стежили за ним на 12 автомобілях в Одесі на фестивалі «Ліга сміху» з 30 січня по 4 лютого. Після того як він прибув з Одеси у Київ, за ним продовжили стеження, повідомив Зеленський.

На підставі ст. 214 КПК України Нацполіція зареєструвала кримінальне провадження за цим фактом і розпочала досудове розслідування, зазначили правоохоронці.

Нагадаємо, напередодні Нового року Зеленський оголосив, що буде брати участь у майбутніх виборах президента України.

30 січня ЦВК зареєструвала Зеленського кандидатом у президенти. Володимир Зеленський йде у президенти від партії «Слуга народу».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Порошенко, Зеленський чи Тимошенко? Соціологи про вибори-2019

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Станом на початок лютого на пост президента України зареєстровано 42 кандидата. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Поділитись: